NOWE MEBLE DO ZAKRYSTII

W ramach naszego projektu rewitalizacji przewidziano także wykonanie nowych mebli do pomieszczeń kościoła i kolegium (kredensje do przechowywania zabytkowych oraz liturgicznych szat, szafy, gabloty muzealne, ławki itp.). Dzisiaj została przywieziona kolejna partia mebli dla zakrystii ministranckiej oraz zakrystii głównej.
Prosimy wesprzyj prowadzone prace ! Szczegółowe informacje są na stronie: http://parafia.rawa-maz.pl/wesprzyj-renowacje

Projekt: „Rewitalizacja zespołu obiektów sakralnych pod wezwaniem NPNMP w Rawie Mazowieckiej w celu rozszerzenia oferty kulturalnej Parafii” jest dofinansowywany m.in. przez: Urząd Marszałkowski w Łodzi, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Fundusz Kościelny oraz dotacje z innych instytucji i fundacji – dziękujemy! Składamy także wielkie Bóg zapłać naszym parafianom i każdemu darczyńcy.

 

 

 

 

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej zdjęć…