OGŁOSZENIA I KOLĘDA

ŚW. SZCZEPANA – 26.12.2018 r. 

  1. Ponawiamy słowa naszych życzeń dla wszystkich naszych parafian oraz gości.
  2. Jutro w święto św. Jana Apostoła tradycyjnie święcimy wino.
  3. Od piątku rozpoczniemy Wizytę duszpasterską – kolędę w rodzinach naszej parafii. Prosimy, aby wszyscy domownicy postarali się być podczas tego spotkania. Należy przygotować na stole: krzyż, świece, Pismo Św. i wodę święconą. Informujemy, że wodę święconą można pobrać z naczynia umieszczonego przy wejściu, gdyby ktoś nie miał kompletu kolędowego (krzyż z lichtarzykami, kropidło) to można je nabyć w kancelarii Jest pięknym zwyczajem, że po księdza wychodzi gospodarz, tak, aby ksiądz nie musiał domyślać się, czy ktoś jest w domu i czeka na kolędę. Prosimy o przysyłanie pojazdów po kapłanów.
  4. Już składamy podziękowanie za ofiary kolędowe, które będą przeznaczone na remont – na zapłatę dwóch ostatnich faktur, które będą na kwotę prawie 2 miliony zł.
  5. Porządek kolędy na najbliższe dni:

Piątek  28.12     – godz. 9.00 Podkonice Miejskie, Leopoldów, Głuchówek

     – godz. 16.00    Oś. Solidarności 1 i 7.

Sobota 29.12      – godz. 9.00          Osada Dolna, Podlas

      – godz. 16.00        Oś. Solidarności 2 i 8.

  1. W niedzielę obchodzimy Święto św. Rodziny z Nazaretu. Podczas każdej Mszy św. małżeństwa sakramentalne będą mogły odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Także nasze siostry nazaretanki obchodzą wtedy swoje święto i odnawiają śluby zakonne. Zaś o 17:30 rozpoczniemy cykl „Wieczorów kolędowych”.