POGRZEB ŚP. KS. LUDWIKA JÓŹWIKA

We wtorek, 27 listopada 2018 roku odszedł po nagrodę do Boga w wieku 93 lat, w 59. roku kapłaństwa ś.p. Ks. Ludwik Jóźwik Kanonik Archikolegiackiej Kapituły Łęczyckiej, były proboszcz parafii Rdutów, Krośniewice, dziekan dekanatu Krośniewice, notariusz Sądu Biskupiego w Łowiczu, ostatnio pensjonariusz Domu Kapłana Seniora w Sochaczewie. Ksiądz Ludwik przez wiele lat przyjeżdżał do naszej parafii z posługą duszpasterską. W Jego intencji będziemy się modlić u nas w kościele 8 grudnia podczas Mszy św. odpustowej o godz. 11:30.

Zachęcamy także, aby udać się na uroczystości pogrzebowe. Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Polski w Iłowie (dekanat Sanniki), w piątek, 30 listopada 2018 roku, o godz. 11.00. Ś.p. Ksiądz Ludwik Jóźwik zostanie pochowany na cmentarzu w Iłowie. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!