Bierzmowanie – ogłoszenie

Uwaga!

Sakrament Bierzmowania dla młodzieży, która przygotowywała się do bierzmowania w minionym roku szkolnym będzie udzielony 27 września podczas  Mszy św. o 18:00. W najbliższy czwartek (20.09) po mszy o 18.00 będzie dla nich próba. Przypominamy, że obecność jest obowiązkowa.

Zaś młodzież  z klasy VIII  i  III gimnazjum  w roku szkolnym 2019 przystąpi  do sakramentu bierzmowania razem. Wszystkich kandydatów prosimy o złożenie prośby w której zobowiązuje się do sumiennego uczestnictwa w przygotowaniu, które określone będzie w indeksie. Wzór deklaracji  można pobrać na stronie parafii w zakładce „bierzmowanie”. Uroczyste złożenie deklaracji  przez kandydatów odbędzie się 07.10.2018 r na Mszy świętej o godzinie 10:00.  a na pierwsze spotkanie organizacyjne zapraszamy już w środę (19.09) po Mszy świętej o 18:00.