Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.01.2018 r.

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego kończącą liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją kontynuujemy ten radosny czas do 2 lutego – zachęcamy, aby śpiewać nadal kolędy i pozostawić w domach choinki.
 2. Zapraszamy dzisiaj w naszym kościele o 17:30 na niezwykły koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, na który zaprasza Burmistrz naszego miasta p. Dariusz Misztal. UWAGA: Msza św. o 18:00 będzie w kaplicy – wejście od podwórka.
 3. Już po raz piaty ulicami naszego miasta przeszedł Orszak Trzech Króli – dziękujemy wszystkim, którzy pomogli sprawnie przygotować i zrealizować ten Orszak. Wielkie Bóg zapłać dla Władz Miasta z p. Burmistrzem na czele. Dziękuję wszystkim rawskim szkołom, naszej Orkiestrze OSP, skautom, pozostałym rawskim parafiom, Straży Miejskiej, Policji, MDK, muzeum i wielu innym osobom nikogo nie pomijając. W szopce była także żywa święta Rodzina, św. Józef (Rafał Sawicki) i Maryja Panna (Aneta Królak) z Dzieciątkiem. Bóg zapłać wszystkim za ten dar radości.
 4. Za tydzień w niedzielę w MDK będzie można oddać honorowo krew w godzinach od 10:30 do 14:30. Chętnych zapraszamy i dziękujemy w imieniu potrzebujących.
 5. Ze względu na prace w kościele w tym tygodniu Msze św. będą sprawowane w kaplicy (wejście od podwórka).
 1. Porządek kolędy:

Poniedziałek 08.01– godz. 16.00    ul. Słowackiego Domki Jednorodzinne,

 1. Faworna, ul. Nowa 1.

 

Wtorek 09.01      – godz. 16.00      ul. Słowackiego bl. 29, 29A, 23 i 21.

 

Środa 10.01        – godz. 16.00      ul. Tomaszowska 10F, 10E, 10I, 10H.

 

Czwartek 11.01  – godz. 16.00       ul. Tomaszowska 10 C, 10B, ul. Słodowa,

 1. Piwna, ul. Chmielna, ul. Cmentarna.

Piątek 12.01 – godz. 16.00              ul. Tomaszowska 10A, ul. Tomaszowska – Domki.

Sobota 13.01 – godz. 9.00              Ścieki, ul. Skierniewicka, ul. Jasińskiego,

 1. Piekarska, ul. Podmiejska.
 2. U ministrantów przed kościołem do nabycia prasa katolicka.
 3. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: + Barbary Ptasińskiej z ul. Solidarności, +Haliny Adamskiej z ul. Zwolińskiego 46 i +Mirosława Golizdy z ul. 1 Maja. Pomódlmy się za nich i za naszych bliskich  zmarłych: Wieczny odpoczynek …