ZAPISY NA ŁOWICKĄ PIESZĄ PIELGRZYMKĘ MŁODZIEŻOWĄ NA JASNĄ GÓRĘ

Trwają u nas zapisy na Pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, wyruszy ona już 6 sierpnia. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce – szczególnie młodzież.  Spotkanie dla pielgrzymów będzie 1 sierpnia w kaplicy przy kościele po Mszy św. o 18.00.

DUCHOWE PIELGRZYMOWANIE

Ci, którzy nie mogą bezpośrednio pielgrzymować mogą to uczynić duchowo. Każdego dnia  pielgrzymki będziemy modlili się o 17.30 na różańcu łącząc się z pielgrzymami.

Jeśli nie możesz wyruszyć z nami na pielgrzymkę, a chcesz uczestniczyć w rekolekcjach, które wspólnie odprawiamy w czasie drogi, postaraj się codziennie od 6 do 15 sierpnia wypełnić choć niektóre z zalecanych punktów programu duchowego:

– sakrament pokuty

– codzienna Msza Święta

– różaniec

– koronka do Miłosierdzia Bożego

– dobrowolnie podjęte umartwianie

– lektura rozważań i konferencji

Swoją ofiarę duchowego trudu złóż Panu Bogu przez ręce Maryi w Uroczystość Wniebowzięcia NMP.