XV Niedziela Zwykła – 16.07.2017 r.

  1. Zapraszamy na godz. 17.30. na Nieszpory – modlitwę psalmami.
  2. W sobotę – 22.07 – wspomnienie św. Marii Magdaleny.
  3. Za tydzień we wtorek 25 lipca będziemy wspominać św. Krzysztofa, patrona kierowców. Stąd też już w niedzielę po każdej Mszy św. będziemy święcić wszelkie pojazdy.
  4. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na Tacę inwestycyjną przeznaczone na nasz remont. Bardzo dziękuję też tym, którzy podjęli już zadanie „Wolontariusza remontu”, także dziękuję przy tej okazji panu Robertowi Nowakowi za bezinteresowną pomoc w nadzorze nad pracami
  5. Za miesiąc, 20 sierpniu, będziemy dziękować Bogu za plony. Gospodarzami dożynek będą mieszkańcy Leopoldowa i Głuchówka Nowego. Już dzisiaj prosimy, aby każda wioska przygotowała wieniec dożynkowy. Warto go uczynić samodzielnie a nie kupować. Niech będzie skromny ale za to będzie naszym darem wdzięczności Bogu. Prosimy sołtysów o podjęcie przygotowań.
  6. Można już się zapisywać na Pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Przewodnikiem naszej rawskiej Grupy Brązowej będzie ks. Paweł.
  7. Na niedzielne popołudnie polecam prasę katolicką do czytania, przed kaplicą można nabyć: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  8. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Marianny Stańczyk ze Ścieków, Roberta Ławniczka z os. Solidarności i Tadeusza Aptapskiego z Armii Krajowej. Za nich, za naszych bliskich zmarłych i za wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …