WOLONTARIUSZE REMONTU – POTRZEBNA POMOC !

W związku z remontem jeden parafianin podzielił się pomysłem, aby być wolontariuszem remontu.
Wiedząc jakie środki mamy zgromadzić na wkład własny to on zachęca swoich znajomych, rodzinę i inne osoby także (a może szczególnie) spoza Rawy, aby zechcieli wesprzeć nasze prace i przekazać dowolną kwotę.
Prosimy, aby podjąć ten dobry pomysł. Każdy wie jak wielkie to dla naszej parafii zadanie i trud – zdobyć te środki. Można zatem w kościele pobrać koperty na takie ofiary albo podawać znajomym nr konta parafii przeznaczonego na remont (numer: 46929100010131353420000020) lub stronę:
Inną formą pomocy będzie np. umieszczenie tej informacji na swoim FB oraz przesłanie jej do znajomych. Prosimy działajcie, gdyż potrzebujemy Waszej pomocy.

A tymczasem prace remontowe idą przysłowiową “pełną parą”. W ostatnim tygodniu: rozebrano starą podłogę nad nawą północną (będzie tam wylewka i instalacja ogrzewania podłogowego), zdjęto też dach i więźbę nad zakrystią. Także w w kolegium w części sióstr trwają prace, szczególnie w piwnicach gdzie powstaną sale spotkań dla działań kulturalnych i integracyjnych parafii. Aktualnie wywożone są z nich tony ziemi, aby miały odpowiednia wysokość użytkową. Także w kościele pod chórem zostały skute zmurszałe tynki.