RAWA CZEKA NA GOŚCI ŚDM Z WŁOCH

JUŻ ZAPRASZAMY NA RAWSKIE ŚDM
Coraz bliżej już jest do ŚDM w Krakowie, Wcześniej jednak będziemy gościć w Rawie grupę 50 młodych z Włoch. Bardzo prosimy o ich życzliwe przyjęcie i już zapraszamy na uroczystość powitania na rawskim Zamku w środę 20 lipca.

Także do udziału we wspólnej pielgrzymce do Nowego Miasta – do sanktuarium bł. o. Honorata Koźmińskiego (to będzie w czwartek 21.lipca), W piątek udamy się do Spały i Inowłodza a wieczorem tego dnia będzie od 19.30 w Boguszycach „radosne” spotkanie. W sobotę pojedziemy razem do Łowicza na diecezjalny dzień, zaś w niedzielę 24 lipca będziemy się razem modlić w naszym kościele podczas mszy św. o 8.45, zaś wieczorem od 18.00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia, potem będzie radosne przejście na zamek i tam festyn podczas którego pożegnamy naszych gości. Razem z włoską młodzieżą będzie u nas abp. Renato Boccardo ze Spoleto. Prosimy, aby chętni do udziału w tych wydarzeniach (szczególnie młodzież) zgłaszali się do kancelarii lub do ks. Radka. Pomyślmy już teraz, aby na czas SDM udekorować nasze domy i miasto, będzie też wtedy w Polsce Ojciec Św. Franciszek, Pokażmy naszą gościnność.

plakat zapraszajacy na Dni w Rawie